| Zumber a întrebat:

Hristos a-nviat. Spuneti-mi si mie ce telefon s-a imi iau de la Orange care s-a aiba android, dar nu chiar cel mai scump sau cel mai ieftin in afara de Samsung galaxy mini 2

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Adevarat a inviat. De ce nu intri pe site-ul de la Orange si vezi toata oferta online. Difera putin fata de magazinele Orange Shop, dar iti faci o idee. Cel mai bine sa te duci la un magazin Orange Shop.
http://www.orange.ro/oferta-de-paste/?gclid=CPfC0Ib4ircCFYRQ3god1j0Arw
(te duci la "magazin online" "toate telefoanele).

2 răspunsuri:
| SmileyFace2 a răspuns:

Sall.daca vrei un telefon care sa aiba android si sa nu coste nici mult, gandeste-te la Samsung galaxy s duos, Samsung galaxy fit sau Samsung galaxy y duos.

| ralupuf a răspuns:

Poti lua un Orange pasadena.la abonament este in jur de 200 lei