| furyzen1 a întrebat:

am 16 ani si ieri tocmai mi-a murit pisica.
avea 2 ani jumate si era maidaneza. a murit ieri seara pentru ca a luat-o vantul de pe balustrada balconului meu, de la etajul 4.

si eu si parintii mei suntem distrusi emotional. eu, cel putin, plang de ma sparg.

ceva idei? cum as putea trece peste? sa nu ma mai simt asa rau cel putin.

fiti liberi sa va impartasiti experientele cu mine

multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Irinel_Postolache_1987 a răspuns:

Eu am patit tot la fel, dar era caine si a fost calcat de masina.
In primul eu spun sa-ti cumperi/gasesti alta pisica si s-o iubesti la fel ca ea!

Eu asa am trecut peste dar era vorba de caini happy!

FUNDA TE ROG!

| furyzen1 explică (pentru Irinel_Postolache_1987):

Multumesc mult pentru raspuns. am sa incerc sa trec peste, deja am vorbit cu ai mei sa luam 2 motanei, om vedea ce o iesi

2 răspunsuri:
| furyzen1 explică:

Tin sa mentionez ca era perfect sanatoasa, nu inteleg de ce a vrut dumnezeu asa