| AndreeaMihaela22 a întrebat:

Am sau am avut o pisică Suzy, de un an şi jumătate. De ieri dimineaţă nu am mai văzut-o, ea de obicei venea seara acasă dar nici ieri nici astăzi nu a apărut. De ceva timp slăbise foarte mult, mânca dar foarte puţin.
Daţi-mi un sfat... e posibil să fi murit? M-am ataşat enorm de ea după ce la începutul anului a murit altă pisică, m-am ataşat enorm de ea şi nu ştiu dacă aş putea trece peste. sad

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Banuiesc ca nu e castrata?
probabil a intrat in calduri.de obicei vin singure acasa dupa cateva zile. cand apare du-o la castrat

| Axys a răspuns:

Eati alta pisica probabil a fost omorata slabe sanse