| Bogdan_9316 a întrebat:

Am un mascul hamster pitic femela a murit acum 2 zile...
Ce sa fac sa-l dau pe mascul si sa-mi eau altii noi sau sa-mi eau alta femela?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Sup3rN0va a răspuns:

Si din ce cauza a murit?
Daca iti iei ai grija ca se imperecheaza rapid dupa ce se acomodeaza intre ei daca vrei pui eu zic sa-i lasi odata sa faca dar nu de mai multe ori ca nu o sa ai ce face cu ei mie mi-au facut 20 si abia am scapat de ei.
Deci tine cont de viitoru puiilor daca nu poti sa ai grija de toti mai bine gandeste-te de acumhappy
Succes.

2 răspunsuri:
| MEandTHEWORLD a răspuns:

Alta femela ori daca nu omoara-l pe masculhappyglumeam! i-ati alta femela ca e mai bine sa dai banii pe 1 decat pe 2

| Pisicutayna a răspuns:

Dupa mine cel mai bine este sa-ti ei o alta femela nu ai de ce sa dai banii aiurea iei alta femela si gata dai mai putin si economisestii.
Sper ca te-am ajutat!