| BananaSuparata a întrebat:

Salut am 3 pui de beagle si la sfarsitu cozii au avut ca un fel de rana a facut coaja si acu numai au par in locul ala... le va trece?

Răspuns Câştigător
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Acea rana s-a creat doarece sau lovit cu coada de perete sau anumite lucruri de mai multe ori, si s-a creat o buba.
Dul la veterniar, deoarece aceasta problema poate evolua intr-o problema mare, si va trebui sa i se taie coada.
Succes.

1 răspuns:
| zuzapitika a răspuns:

Sfatu meu este sa te duci in cel mai scurt timp la veterinar. ranile de pe cozi sunt imprevizibile