| AlexG98 a întrebat:

Am avut 2 perechi de perusi insa o femela mi-a murit si am bagat intr-o colivie 2 masculi si o femela..este bine? Momentan se bat..credeti ca o sa se imprieteneasca?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Mai bine ii cumparai o femele celui ramas singur. De ce sa aduci un mascul peste celalalt si femela lui? Esti cam sadic; tie ti-ar placea sa iti aduca cineva cu forta inca un barbat in casa, care sa concureze cu tine pentru nevasta-ta?

2 răspunsuri:
| AlexAL275 a răspuns (pentru wildthing):

Morrr?

| AlexG98 explică (pentru AlexAL275):

Mori