| Cosmin38384 a întrebat:

Salut! Am găsit o pisicuța si am crescut-o cu biberonul vreo lună. Acum are 2 luni și îi dau pliculeț si lapte. Acum 3 zile șchiopăta. Am zis să o las puțin să văd dacă e grav, dar cealaltă zi i s-a umflat celălalt picior. Aveți idee ce are? De mâncat mănâncă, dar habar n-am ce are la lăbuțe. Și aia din față e umflată puțin. Azi îl duc la veterinar

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Cool, sa ne spui cum se simte dupa.

| Vântulalb a răspuns:

Ori mancarea inca nu este potrivita pentru ea, ori are o boala.
Sa ne spui si noua ce a zis veterinarul.