| BwerWar2002 a întrebat:

Salut, am mai multi porumbei, nu de rasa, am si voiajori si nevoiajori, as vrea sa-i imblanzesc putin, adica sa nu fuga de mine, nu sa-mi manace din palma, pur si simplu sa nu mai fie atat de speriosi, imi puteti da cateva sfaturi ajutatoare?
Ps.: Porumbeii nu sunt in custi speciale, ii am intr-o camera, cu un fel de custi montate sus, una langa alta si sunt cam 40 de porumbei, incluzand puii, funda.

1 răspuns:
| lex79 a răspuns:

Stai mai mult pe langa ei si ocupa te de intretinerea lor.