| Alexandruuu16 a întrebat:

am o catelusa de cativa ani. si de 2-3 zile a lovit-o masina si acum schiopateaza. am dus-o la veterina, s-a uitat la piciorul ei si a spus ca s-ar putea sa fie intindere sau ceva la bazin, i-a dat 2 injectii si 2 pastile de luat. acum catesula nu mai mananca nimic, nu bea apa, doarme foarte mult. si nu mai e jucausa.

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate are dureri si nu se simte bine...nu i-a facut nimic altceva veterinarul ala, doar s-a uitat la ea? Daca a dat masina peste ea e posibil sa aiba si ceva intern.Ai putea merge si la alt veterinar si sa ii explici situatia.

| Kenya a răspuns:

Off saracuta. Tu sa incerci sa stai cat mai mult cu ea, sa o mangai, sa ii fii alaturi. Are niste dureri, dar o sa-i treaca daca ii este oferita iubire si atentie saracutei.