| DrowRanger a întrebat:

Am o urgenta cu cainele meu. Am o catelusa ciobanesc de Bucovina de un an si cred ca mi-a otravit-o cineva fiindca de 2 zile vomita tot ce mananca, e oarecum la fel de jucausa ca si pana acum. Stii ce as putea sa ii fac ca sa o fac sa se simta mai bine pana o duc la veterinar sau ce veterinar din Focsani imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Ada78 a răspuns:

Du-te URGENT la veterinar! Pana atunci poti cauta si aici:
www.e-pets.ro/sfatul-specialistului
Du-te cu ea repede.

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Da-i lapte si urgent cu ea la veterinar daca nu vrei sa o pierzi

| Juviia a răspuns:

Nu stiu veterinari din Focsani.Dar, am avut caine.Ai putea sa o pui sa manance mai rar, si mai,, incet,, eventual.

| DrowRanger explică (pentru Juviia):

Am incercat.I-am dat si bucatele micute...A varsat tot...

| Juviia a răspuns (pentru DrowRanger):

Atunci du-te repede la veterinar. sad

| Andreeauta a răspuns:

Du-Te urgent la un veterinar. Nu mai contează care, veterinar sa fie. Așa am pățit și eu cu o cățelușă și mi-a murit. sad