| Lucian1989 a întrebat:

Salut! Am o intrebare! Mi-am cumparat un apartament, iar pe balcon am o pereche de porumbei cu pui care inca nu pot zbura. Cam cat dureaza pana puii incep sa zboare ca sa pot curata balconul? Nu vreau sa le stric cuibul pana nu invata sa zboare. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Acest lucru se întâmplă de obicei la 28-34 de zile după naștere."
https://materiale.pvgazeta.info/......boare.html

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Dupa ce scapi de porumbei sa pui geamuri termopane ca sa inchizi balconul asa nu intra nici poluarea in el