| Burzea a întrebat:

adresez aceasta intrebare iubitorilor de porumbei: ieri am dat drumul la porumbei mei afara. o pereche avea puii (nou-nascuti) iar porumbita a plecat si a ramas doar porumbelul. Credeti ca va trai puii doar cu tatal lor?

3 răspunsuri:
| Burzea explică:

Puii*

| BBdragutza a răspuns:

Nu se stie sigur daca vor traii dar nu stiu sigur nici daca e bine sa cumperi o alta porumbita, cel mai bine e sa mergi imediat la un veterinar ca sa stii ce sa faci!

| theboywithdog a răspuns:

Bai, ai facut ceva la porumbei mama a plecat dupa mancare. Dar nu trebuie sa stea mult poate le-ai schimbat tu mirosul sau i-ai luat din cuib cand erau mici de aceea mama a plecat. Ai grija ca tatal va vrea sa ucida puii ca sa nu-i fure "tronul".