| cataliangeorge a întrebat:

Salut, am un apartament si pe aerul conditionat de afara si-a facut cuib un gugustiuc, sunt doar lemnele adunate de el nu si puiul sau alte oua. E ok sa il stric? E deja terminat, era in el... Dar eu o sa locuiesc aici si mereu cand ies pe balcon o sa se se sperie si o sa isi paraseasca puii. Este ok sa il stric, adica sa il scot de acolo?

4 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

Sau acestia din alt film,,,, https://www.youtube.com/watch?v=HnbYpVi0_jg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l strica. O sa se răzbune. Nu e niciun mit, sper ca nu vrei sa gusti răzbunarea. El nu merge să-ți strice cuibul asa ca...