| gyffy a întrebat:

Am o intrebare urgenta! Pot sa pun pastila bactozym direct in apa din acvariu? URGENT! Multumesc

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Da,o poti pune, dar ziua urmatoare se schimba 50 la suta din apa, apoi mai pui o pastila, apoi ziua urmatoare schimbi iar 50 la suta din apa, faci asta pana se duce ce boala ai tu acolo.
Dupa tratament schimbi 50 la suta din apa si gata, vezi sa dai temperatura mai mare pe durata tratamentului, va ajuta pestii!
Daca ai probleme cu acvariul, contacteaza-ma :
https://www.facebook.com/adrianmarius.marin.3
Lasa-mi o cerere de prietenie si un mesaj!
Eu as trata pestii cu sare neiodata, cate 1 lingurita la 10 litrii, este mult mai buna!
Te salut,
Adrian!