| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta si ofer funda pentru raspunsul corect. am conectat telefonul meu Nokia la pc si vreau sa trimit sms direct din pc folosind telefonul, adica sa scriu pe tastatura la pc, stiu ca merge dar nu mai stiu cum. astept rasp urgent

3 răspunsuri:
| BeStMaN a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta trebuie sa fii hacker de profesie

| coropisnita80 a răspuns (pentru BeStMaN):

Prietene data viitoare abtine-te de la raspuns daca nu il cunosti, am spus. merge dar nu mai stiu cum, merge cu Nokia pc suit.dar nu mai stiu cum. in trecut foloseam asta sa trimit sms cand aveam telul conectat la pc.

| coropisnita80 a răspuns (pentru BeStMaN):

App am reusit sa trimit iau sms-uri, dar am uitat sa te anunt. Nokia pc-suitwinking