| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am o pisica de aproximativ 4 saptamani si i-am parlit cateva fire din mustata cu bricheta din greseala.Mai cresc inapoi sau am ceva de facut? Chiar imi pare rau de ea.

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Ceva imi spune ca ai facut intentionat asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa arzi mustatile piscii "din greseala" si asta stii foarte bine, ca doar nu ai 2 ani si nu ai aczut in bricheta care se intampla sa fie tama in nasul pisicii.
Ma rog, nu ai gandit nici de data asta, dar este pacat sa mutilezi un animal, spre amuzamentul tau.