| stefan1346 a întrebat:

Am 15 ani și mi-am tăiat mustața la 14 ani cu foarfeca pentru ca era urâta și acum ma rad cu aparatul dar văd ca am câteva părți in care nu mai cresc fire și cred ca e de când mi-am tăiat-o cu foarfeca. In viitor când voi avea mustață mare (cam pe la 20 de ani) se va vedea urat?

1 răspuns:
| Marbea a răspuns:

N-are nici o treaba taiatul cu foarfeca, o sa creasca peste tot. Sunt baieti care nu au barba peste tot, nu creste parul uniform si baietii mei au avut problema asta si de aceea tot mereu au ras-o ca sa se uniformizeze. Parul nu creste acolo unde ai cicatrici sau taieturi de pe urma carora au ramas cicatrici dar daca nu ai nu te panica, va creste peste tot.