| Antonia797 a întrebat:

Am o pisicuta de un an, pe 8 februarie s-a imperecheat prima data, dupa faza asta a urmat o serie excesiva de calduri cam pana pe 22. Acum are o burta mare. De 2 zile sare pe usa ca sa ies si sa stau cu ea si cand ies se freaca de toate lucrurile si miorlaie. M-am gandit ca poate fata dar cand ii dau sa manance mananca tot. Credeti ca zilele astea o sa fete chiar daca ea inca are pofta de mancare?

1 răspuns:
| Centea_Ruben_1999 a răspuns:

Da, pisica cand trebuie sa fete trebuie sa mance mult ca sa aiba lapte in mamele sa-si hraneasca puii.