| Razvan1807138078340 a întrebat:

Salut am o problema cu papagalul azi pe la 6 s-a lovit rau de tot adica si-a rasucit piciorul si aripa iar capul si-l misca greu tare e foarte slabit si acu 5 minute tot la fel a patit ma poate ajuta cineva va implor vreau sa rezolv cu papagalul meu.

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Singura solutie este sa-l duci la medic cat mai repede!

| Razvan1807138078340 explică:

Maine sigur fac asta

| Razvan1807138078340 explică:

Mda acum traieste e bine e ca la inceput nu mai am de ce sa-mi fac griji.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Du-l la doctor poate e grav nu mai sta nu mai fa nimic imediat la doctor nici funda nu alege du-te repedeee

| Laura0 a răspuns:

Du-l la doctor repede

| MariaIoana14 a răspuns:

Du-l cat poti de repede la doctor ca
aceeasi problema a avut-o si al meu dar nu a mai rezistat pana a 2- a zi.