| Alexutzza_Alexutzza_1971 a întrebat:

Am si eu nevoie de raspunsuri profesionale. Vreau sa imi fac un site de marketing, dar am o problema lucrurile pe care le voi vinde vor fi de doua ori mai ieftine decat cela din magazine dar problema:
de exemplu eu sunt di Bucuresti si cel care a comandat ceva de la mine e din constanta. Transportul cu un curier sau cu Posta Romana ar costa de 3 ori pretul produsului. Cine ar mai cumpara?

OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Cum sa coste transportul atat? costa cam 10 lei, depinde si de greutate.aia de pe ocazii cum trimit? prin curier e putin mai scump.

| Alexutzza_Alexutzza_1971 explică (pentru viotedy):

Pai da dar daca produsul e de 5 lei...

| viotedy a răspuns (pentru Alexutzza_Alexutzza_1971):

Scrii acolo +cost transport.si-l achita cumparatorul.pentru cantitati mai mari il platesti tu, daca iti convine. daca nu, tot cumparatorul.

| Alexutzza_Alexutzza_1971 explică (pentru viotedy):

Da m-am gandit si e ok cum ai zis tu. Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum depinde si ce vinzi, ca daca vinzi bratari de 2 lei cred si eu ca e mai scump transportul...