| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema...
Catelul meu sta la soare mult si cauta sa manance dar daca ii dau eu sa manance nu mananca si nici daca ii pun in ceva nu mananca.
De ce face asa catelul?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! Animalelor le place în general să stea la soare, nu e o tragedie. Însă cred că e sălbatic.De unde îl ai? Nu e obişnuit să mănânce ce îi dai, e obişnuit cu vânătoarea.Nu-i nimic, trebuie puţin dresat...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate cainele tau a fost prostit de soare. sau nu te mai place sau nu mai vrea mancare de aia