| Alex321e a întrebat:

De ce cățelul meu nu mănâncă paine, ce trebuie sa fac să mănânce?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Find carnivor el prefera carnea nu painea ca noi care o putem metaboliza

| David423 a răspuns (pentru RAY):

Pai și ce trebuie sa fac să mănânce pâine are doua luni si nu vrea sa mănânce

| David423 a răspuns (pentru RAY):

Pai și ce trebuie sa fac să mănânce pâine

| RAY a răspuns (pentru David423):

Sa i dai carne sau mancare pentru caini

| David423 a răspuns (pentru RAY):

Pai nici mâncare pentru câini nu mănâncă, boabe

| T0T a răspuns:

Dacă îi e foame să vezi cum mănâncă orice, însă nu recomand să îl înfometezi. Probabil l-ai obișnuit tu numai cu mâncare de câine și carne și normal că acum pâinea o refuză. Eu când m-am dus la grătar erau câini ce de foame mâncau și pungile în care a stat carnea, de pâine nu mai zic. Uite, o metodă ar fi să o ungi puțin cu sos, de diverse tipuri, ca să aibă miros plăcut și probabil o va mânca mai ușor așa.

| Madesz a răspuns:

Îi crăpi capu'