| anonim_4396 a întrebat:

Am o catea metis pitbull care ii cu rottweiler si cu pitbull si eu am dat-o la varsta de 2 ani la monta cu un amstaff iar eu i-am dat unui vecin un pui iar acel vecin imi tot spune ca o sa ii deie drumul sa se bata la cateaua lui cu a mea cand nu o sa fiu acasa.As vrea sa stiu daca a mea va castiga adica ma refer sa nu fie ea batuta. Sara (cateaua mea ) e mai antrenat dar nu are alimentatia care o are acea catea a vecinului adica e mai slaba dar formele le are cum ar trebui si cateaua vecinului e mai grasa decat a mea si are picioarele mai mar

3 răspunsuri:
| madalinalinalinalinalina a răspuns:

Nenea, luptele cu caini sunt ilegale + risti sa iti ranesti cainele

| Bodychip1979 a răspuns (pentru madalinalinalinalinalina):

Stiu dar nu eu vreau sa il dau in lupte vecinu tot ma ameninta, deci ce sa fac?

| madalinalinalinalinalina a răspuns (pentru Bodychip1979):

Simplu: mergi la politie si spune-le ca esti amenintat de vecin.