| Anon03 a întrebat:

Am un motan in varsta de un an si 4 luni si nu cred ca a fost in calduri pana acum. Am mai avut un motan care din pacate nici nu a prins varsta de un an caci a murit...
Intrebarea mea este: cum imi dau seama ca un motan este in calduri si mai exact ce face... cum se comporta?
Ar trebui sa mentionez ca am si un caine. Am observat de cateva ori ca are erectie laughing in sensul ca... ii iese **** din acea piele. E o intrebare cam stupida insa sunt curios cum se comporta si cum naiba imi dau seama ca este in calduri, totusi este destul de mare.

1 răspuns:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Intreaba un veterinar, el va ati cu siguranta!

Bafta! big grin