| Hassel a întrebat:

Salut.Am un peste sanitar care are o problema:i-a crescut un fel de coaja alba pe varful botului. E o afectiune sau e ceva lipit? Ii poate infecta si pe ceilalti pesti?
Multumesc anticipat pentru raspunsurihappypace.

1 răspuns:
| AeeD a răspuns:

Si eu am pesti dar nu am intalnit pana acum problema asta. In orice caz pe site-ul Maxi Pet, http://www.maxi-pet.ro/ ai optiunea intreaba medicul veterinar. Eu cand am avut nevoie am apelat la acea optiune si intr-o ora am primit raspuns.;)