| brk a întrebat:

Am un rott, si de cateva zile nu mai manca aproape deloc, a slabit foarte rau, ce mananca vomita, si acum vad ca a inceput sa vomite apa, sau un lichid asemanator. ce sa ii fac? ajutati-ma va rog! Multumesc

5 răspunsuri:
| Dragos636 a răspuns:

Cel mai bine este sa-l duci la veterinar. Îi va face niste vaccinuri sau orice altceva.

| brk explică (pentru Dragos636):

E in concediu...

| Roliii a răspuns (pentru brk):

Si nu mai exista niciun alt veterinar? nu uita ca doctorul a depus un juramant

| Fotosinteza a răspuns:

Baga -i galbenus de ou pe gat. O sa ii revina pofta de mancare 4 -5 galbenusuri.

| brk explică (pentru Fotosinteza):

Sigur nu il omor?laughing)