| EllyCA a întrebat:

am vrea sa stiu cat costa un acvariu special pentru pestii Beta? am gasit dar nu as vrea sa-l iau fara sa mai vad alte modele. as fi dispusa sa cheltuiesc in jur de 300 de lei ( 3 milioane, in banii vechi). deci ma puteti ajuta? va astept raspunsurile! multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Andre a răspuns:

Vai acum vrei acvariu eu il vand pe al meu ca nu imi ajung banii s ail fac marin si ma plictisesc de el asa ca eu il vand la 350 de lei dar stiu ca nu te intereseaza ...LUSER si fato mai intai se cumpara acvariu si dupa' se aranjeaza si la urma se cumpara pestii cA sa ai si tu habar ce ceva ca habar nai nimic...

| EllyCA explică:

Dar ce ai cu mine, nu ti-am facut nimic! si nu-mi mai zice luser. ceti mai fac pestii?