| EllyCA a întrebat:

ieri ( 16 ianuarie ) mi-am luat un pestisor Beta. deocamdata l-am pus itr-un borcan de un litru. se simte bine, dar... as vrea sa-i iau un acvariu sau un bol din acela mare si cu pietris si cu plante si ornamente. intrebarea mea este :
- cat costa un acvariu sau un bol petru pesti?
-dar plantele, ornamentele si pietrisul?
multumesc anticipat! va astept raspunsurile!

1 răspuns:
| Reinkaos a răspuns:

Preturile depind de fiecare pet shop in parte, acum depinde cat esti dispusa sa dai ca sa ii oferi o locuinta cat de cat buna. http://www.smartbuy.ro/acvarii-pesti.html