| Vasilegabriel1246 a întrebat:

Are ceva daca imi fac o undita(din trestie mai mica)Si pun firul mai lung?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Mai, tu chiar esti pe malul apei si in loc sa incerci diverse lungimi dai mesaje pe TPU... PE BUNE?!? rolling on the floor
(pui o lungime mai mare si apoi poti sa scurtezi foarte usor, facand o funda care sa limiteze lungimea, si daca nu iti place sa desfaci funda)

| azeze a răspuns:

Nu,nu are doar ca sa nu fie foarte lung pentru ca o sa iti fie greu sa arunci cu el in apa.