| aly1alyca a întrebat:

As vrea sa devin actrita! Am 11 ani (Aproape 12). Multi au zis ca ma pricep la actorie : Pot sa ma prefac, ca plang cu lacrimi big grin si multe altele. Nu sunt din Bucuresti ci din Tulcea am incercat sa caut cursuri online. N-am gasit! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Deny999 a răspuns:

Daca chiar vrei sa devi actrita atunci incearca sa o cauti pe Stela Popescu pentru ca ea se ocupa cu castinguri....eu la scoala am primit o invitatie pentru casting ( pretul era 5 lei) :-) :-)

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Peste doi ani o sa vrei altceva.

| Florincrap a răspuns:

N-ai sanse. La varsta ta, nu esti credibila.