| LoveMusic14 a întrebat:

eu vreau sa devin actrita, am 13 ani si as vrea sa incep cursuri de actorie in Bucuresti, care sa ma poata pregati prntru filme si seriale si reclame in tarile straine in limba engleza si romana deoarece eu la 18 ani am sa plec in Londra. am nevoie de ajutorul vostru sa imi spuneti unde as putea urma cursuri (cu plata sau gratis) care sa ma poata pregati pentru filme. ofer funda si vot!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Este bine ca ai vointa. Pentru inceput invata foarte bine (si) limba engleza si mergi la liceul Dinu Lipatii.