| Pache95 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un ciobanesc german (caine lup) si am auzit ca daca ii atingi cainelui urechile pana 1 an nu le mai poate ridica.este adevarat?

3 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

NU! doamne! daca ar fi asa toti cainii ar fi cu urechile in jos! trebuie sa il alinti si asta nu se poate fara sa ii atingi la urechi sau el sa se atinga singur! deci NU!

| marett16 a răspuns:

Mai mare prostie nu am auzit! laughing Si eu an un ciobanesc german de 3 ani si ii stau urechile perfect si inainte de un an i-am atins urechile. Nu stiu cine ti-a zis asta dar e o mare, mare tampenie. laughing

| Pache95 explică:

Pai vreau sa cumpar un pui de la un jandarm care creste caini lupi si ii dreseaza si el mi-a spus lucrul asta thinking