| Niculae_Giani_1994 a întrebat:

Salut, astazi am fost la tara si cainele meu a intrat in garaj iar de acolo a mancat vaselina, nu stiu exact cat, ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
| Ada78 a răspuns:

Du-l la veterinar.Nu prea inteleg cum un caine ar putea manca ceva ce nu este mancare.Voi mai veni cu detalii dupa ce mai intreb lume.

| Niculae_Giani_1994 explică (pentru Ada78):

Multumesc de raspuns happy Văd ca până acum nu are nicio reacţie.

| Ada78 a răspuns (pentru Niculae_Giani_1994):

Ma bucur ca nu s-a intamplat nimic pana acum. Sper sa nu aiba ceva efecte. Daca vezi ca se comporta mai neobisnuit du-te cu el la veterinar.

| Niculae_Giani_1994 explică (pentru Ada78):

Probabil nu ''a mancat'' asa mult, cred ca doar si-a bagat botul in acea cutie cu vaselina si nu a apucat sa ia foarte mult. Multumesc inca o data de raspuns happy.