| Kimmy2456 a întrebat:

Va rog ajutați-mă. Cainele meu a mancat florea cu numele liliac... poate muri sau i se poate întâmpla ceva "neașteptat"?
Multumesc anticipat! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| AlexNab0k0v a răspuns:

Salut. Am căutat un pic pe net și floarea de liliac nu e toxică pentru animale. I s-a părut aroma atractivă, de aceea și a încercat.
Ai putea, dacă vrei neapărat, să-l duci la un veterinar, pentru că poate îi lipsesc niște vitamine cățelului tău. Astfel, o să îți recomande fie ceva medicamente, fie o listă cu alimente pe care să le dai cățelului.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-l hranesti mai bine, ca uneori manaca plante si de foame!

| Clorox a răspuns:

Nu se intampla nimic!

| tehno125482 a răspuns (pentru Clorox):

De unde sti esti veterinar

| Clorox a răspuns (pentru tehno125482):

N-am timp de argumente, n-o sa pateasca nimic!

| tehno125482 a răspuns (pentru Clorox):

De unde sti

| anonim_4396 a răspuns (pentru tehno125482):

Ai probleme. Mai lasa TPU-ul. Si... poate mai pui mana pe o carte de romana.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ce ziceam. As mai adauga ceva dar cred ca as lua ban.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e internetul. Nu trebuie sa fii intrebat ca sa raspunzi. Te-a intrebat cineva fix pe tine sa raspunzi la intrebare sau sa imi dai mie reply?

| tehno125482 a răspuns:

De unde vrei sa omori un animal pentru funda

| Clorox a răspuns (pentru tehno125482):

Esti enervant...

Răspuns utilizator avertizat