| Trandafirii a întrebat:

Salut azi am vazut o masina care a dat usor peste un caine si l a ranit usor la labuta (nu i s a rupt piciorul) intrebarea este: cate zile va merge schiop?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde stii ca nu i a rupt piciorul? l ai dus la veterinar?

poate merge schip 1-2 zile sau toata viata daca are vreo fractura

| Trandafirii explică (pentru suntserios):

Pai m am uitat la el si nu a patiti nimic doar il durea putin rana cam cate zile va sta asa?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pana va deceda, sau pana un veterinar l-ar ajuta, desi probabilitatea ca asta sa se intample e una la 1.000.000.

| Danişor a răspuns:

Salut! mai intai de toate de unde stii ca i s-a rupt piciorul? l-ai dus la veterinar? si in legatura cu cate zile va merge schiop 1-2 zile sau daca are vreo fractura ''Doamne fereste'' poate merge toata viata... Bafta in continuare!