| Giuliano24 a întrebat:

Salut Baietii/Fete stiu ca aici foarte multi dintre voi se pricep in sanatate... sora mea si-a cumparat un iepure nu stiu ce s-a intamplat de statea cu labuta schiopatand asa l-am loat si l-am masat si am simtit ca avea labuta rupta, nu stiu ce sa-i fac sa-l duc la veterniar? spuneti-mi ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| RoxanaRox a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea ar trebui sa il duci la veterinar deoarece doar un veterinar s-a mai "confruntat"cu probleme ale animalelor! Ai putea totusi sa il bandajezi si sa i pui niste bucatele de gheata, dar asta nu va vindeca foarte bine, asa ca mai bine du-te cu iepurasul tau la veterinar si acolo vei vedea ce se intampla! Sper ca ti-am fost de ajutor!happy
Sper sa se faca bine iepurasul surorii tale. Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Giuliano24 explică:

Deci?