| SangeDeTaur a întrebat:

Salut cam ce caine imi recomandati sa cumpar pentru casa as vrea sa dau pana in 2 milioane. Daca are cineva de vanzare un caine va rog sa ladsati mesaj.

6 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Vand eu la pretul de 550 pret negociabil bichon maltez

| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. La 200 de roni nu o sa gasesti un caine de rasa.
Eu iti recomand sa adopti un metis (faci un bine cainelui). Saundaca vrei intr-adevar un caine de rasa, strange bani (200-300 de euro) si cumperi unul.
In casa poti sa tii orice caine (chiar si talie mare), acum depinde ce rasa iti place tie.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Ti-ai putea lua un pui te pitbull.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Un rotweiller. ( pui )

| Sflorin a răspuns:

In general cainii de talie mica sau medie sunt buni pentru casa. cei mari gen lup nu stiu daca sunt potriviti. eu am shih tsu. talie mica. cainii poti gasi la orice pret depinde cum ii cauti. big grin

| 07Red a răspuns:

Salut.Am eu un basset roscat de bretania, fetita, de 2 luni, foarte jucausa si cuminte, o dau gratis, daca te intereseaza lasa-mi un mesaj.