| marioS10maryus a întrebat:

As vrea si eu sa cumpar un monitor nou pentru PC. ce imi recomandati bugetul..sa zic cam pana in 10 milioane. ce imi recomandati (daca se poate peste 18 inch) FUNDA!(MULTUMESC ANTICIPAT)

Răspuns Câştigător
| BlackBoyHD a răspuns:

Http://www.mediagalaxy.ro/monitor-led-ips-lg-ips237l-bn-23-full-hd-negru

LG e foarte bun, Full HD (calitate la filme foarte inalta), contrast foarte mare (5.000.000:1), tehnologie LED, 23 inch (destul de mare), etc.

6 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Pana in 900 lei iti recomand acest BenQ gtg, 1ms raspuns 24" special pentru jocuri
http://www.pcgarage.ro/......black-red/

| Gabi05 a răspuns:

Iti recomand cateva monitoare IPS si VA, peste ce au pus colegii.
IPS si VA au culori mult mai bune ca orice TN, claritate mai frumoasa.

TN

| LivingLouder a răspuns:

Eu am unul LG si e foarte buna marca

| marioS10maryus explică:

Imi cer scuze. am gresit doream sa ii dau funda lui GABI05

| BackBone a răspuns:

Uite aici http://www.pcgarage.ro/monitoare-lcd/benq/g2410hd-24-inch-5ms-black/. Pretul e bun si la fel e si monitorul.