| Petraru_Ecaterina_1990 a întrebat:

Care sunt hobby-urile voastre? E doar o intrebare asa...doar ca sa stiu! Imi spuneti? Dau funda la cele care imi plac si mie si celor care suna interesant happy

Răspuns Câştigător
| AndraaAnd a răspuns:

Hobby-urile mele sunt:
-volei
-inotul
-cantatul
-animalele
Sper ca ti-au placut happy FUNDA?

14 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

Iubesc sa cant din voce si la chitara, imi place sa dansez si mi-as face intotdeauna timp sa ajut un animal.

| Petraru_Ecaterina_1990 explică (pentru pintexim):

Imi place mult raspunsul tau...laughing si mie imi place sa cant. Sunt cantareata la opera din Romania si castig o gramada de bani. Adica sunt in corul copiilor. Multi ar zice ca e plictisitor la opera, dar e chiarfrumos. Cantam nu numai opera ci si muzica usoara...chiar si Hip-Hop laughing

| Iulian03 a răspuns:

PC
Muzica

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Hobby-urile mele sunt:
-PC
-sa citesc(depinde de carte)
-sa ascult muzica

| Nayuky a răspuns:

Japonia,Animeurile,Limba japoneza.tot ce tine de japonia de la stil de viata pana la cam tot.
Muzica, ador sa cant vreau sa ma fac cantareata si actrita.
Teatrul,
Animalele.
Artele martiale
Desenul
Inotul
Dansul
Ninja
etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Allé_3818 a răspuns:

-Dansuri sportivebatting eyelashes
-Calatoriile
-Alergatul
-Inotul

| ipswich a răspuns:

Judo, Capoeira, alergatul tongue, calatoritul day dreaming.mie imi place cu trenul laughing

| miaupisicutza a răspuns:

Pai hobby-urile mele sunt:
-PC
-citesc
-cant(pe primul loc)
-colectionez servetele
-invat multe melodii
funda?

| Maa04 a răspuns:

Buna! Mie imi place sa fac mai multe lucruri.Cel mai mult imi place sa ascult muzica, sa ma plimb cu prietenii si sa stau la laptop.Imi mai place sa joc baschet si sa citesc curiozitati.

| haschi2010 a răspuns:

QWAN KI DO arte martiale stilul chino-vietnameza daca vrei iti dau si sit-eul sa vezi despre ce e vb, sa stau cu prieteni sa imi plimb cainele sa merg la plaja. Daca vrei sa zici ca sa iti dau sit-eul pentru QWAN KI DO

| MinniepUnk a răspuns:

BUNA! Hobby-urile mele sunt:dansul modern, animalele (pe primul loc), imi place sa ma distez atunci cand cant, cursul de desen, inotul etc! Sper ca te-am ajutat!