| anonim_4396 a întrebat:

Salut.cat costa microciparea unei cateluse de 6 luni(pret microcip plus ce face medicul sa il puna dupa ceafa).ce date trebuie sa ii dau medicului despre catelusa? eu nu i-am facut nici un vaccin si nici nu vreau sa ii fac ..trebuie sa aiba anumite vaccinuri ca sa poata sa il microcipeze? pana pe ce datatrebuie microcipatii catelusii? va rog frumos sa imi raspundeti la toate intrebarile.mi-ar fi de mare folos.multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
caramela
1 răspuns:
| Mihaella262 a răspuns:

Buna. Microciparea te va costa pana in 150 de lei (include si un consult general). Bine, asta depinde de cabinet. Nu, nu e necesar sa aiba vaccinurile facute ca sa i se poata pune microcipul. Nu exista o data anume pentru acest procedeu, trebuie cat mai repede.