| JammyBrooks a întrebat:

ce cadou as putea sa-i fac mamei mele vitrege?
adica tata e divortat de mama iar eu locuiesc cu mama naturala.
tatal meu e plecat in germania momentan si se intoarce doar la vara si mama mea vitrega e profesoara de sport si ed. tehnologica la noi la scoala.ea mi-a daruit o bratara de argint.
funda si vot

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Te salută Annete!happy
-un parfum
-îmbrăcăminte
-o bijuterie
-o rochie de vară(că tot de apropie)
Sper că sfatul meu ţi-a fost de folos.o zi bună!

| BassHunter13 a răspuns:

Un parfum, un ceas frumos...o geanta.sau o bijuterie micuta

| IonutAxi a răspuns:

Poti sa ii daruiesti ceva asemanator cu ce ai tu, ca sa ii arata ca tii la ea. Acum alegi ce vrei tu. Succes

| prrocuror a răspuns:

Nu este nevoie sa ii faci un cadou anume! cand o vezi spune-i cat de mult inseamna pentru tine ca are grija de tatal tau si cat de mult o intelegi tu pe ea! sigur nu are nevoie de un cadou anume..ci doar ca tu sa o intelegi si sa accepti situatia dintre ei..bafta.

| Allexutza14 a răspuns:

Buna, si eu sunt in acceasi situatie ca tine, poti sai cumperi ceva, sal confectionezichiar tu sau ii poti lua dor o floare nu trebuie sa ii ei ceva neaparat scump! Bafta

| my1clio a răspuns:

Poti sa ii daruiesti un lantisor sau un inel identic ca al tau ca sa ii arati ca esti prietene cu ea, ca va impacati