| mafiot1 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre cainii care sunt jupuiti de vii in china?

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Https://vimeo.com/10152570
Nu e mit. Mizerii de oameni.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu doreai sa intrebi ce parere avem despre oamenii care fac asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toţi chinezii fac acest lucru! Daca există retardaţi de chinezi care fac asta, nu înseamnă că tot poporul face la fel!
Am cunoscut chinezi care iubeau mult animalele. În zilele noastre majoritatea chinezilor percep câinii/pisicile ca animale de companie, nu ca mâncare. Citiţi mai multe aici:
https://ro.wikipedia.org/wiki/Republica_Populară_Chineză#Gastronomie

Să sperăm că în viitorul apropiat drepturile animalelor vor fi respectate în China.