| OanaVlad a întrebat:

Ce s-a intamplat cu youtube-ul? Nu-mi merge decat 2 secunde apoi se blocheaza... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Kid_4219 a răspuns:

Nu ti-l putem face noi sa meargalaughing Pai... youtube-ul nu are nici vina, ci calculatoul tau.

7 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

De la internetul tau

| OanaVlad explică:

Ms de raspunsuri... eu folosesc google chrome de muuuult

| Deeaa a răspuns:

Depinde de netul pe care il ai!
Ar trebui daca nu ai sa folosesti Google Chrome ca merge de minune

| AidaAmaranta a răspuns:

Sa stii ca si la mine e la fel straight face

| enamel a răspuns:

E sigur din cauza conexiunii slabe la internet.

| orbit0752 a răspuns:

Probabil e din cauza calculatorului. Uita-te cand esti pe desktop in bara de start de la calc si in dreapta apar tot felul de chesti:skipe, messenger etc.Inchide ce nu iti trebuie de aolo si mai incearca inca o data cu youtubeul. Daca nu merge inseamna ca ai browseru prost. funda?

| yce07 a răspuns:

Dezactiveaza optiunea youtube html5 si sa vezi ca o sa-ti mearga fara pb! asa am patit si eu e din cauza flash-ului si a politicii youtube ca vrea sa scoata flash-ul