| micurutza2005 a întrebat:

am o problema cu webcam-ul in ultima vreme se tot blocheaza si nu mai merge doar cateva secunde apoi trebuie sa dau din nou accept sa mearga ce are si cum sa rezolv problema, daca ma puteti ajuta ca e enervant.Macar sa stiu de ce e asa.mersi.

Răspuns Câştigător
| tonyadax a răspuns:

La toata lumea face asa. nici avatarele nu prea merg. Yahoo! isi face o mica revizie tehnica tongue

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Scoate web-ul din comp dar cu mess-ul inchis! Introdu in comp cd-ul care l-ai primit la camera si instaleaza driverul, dupa care da un restart. Dupa ce s-a deschis compul introdu camera web tot acolo unde a fost si astepata sa fie descoperita de comp. Dupa ce se termina toata treaba deschide mess-ul si verifica! Succes!

| anonymousxD a răspuns:

Nu este chiar o problema,web-ul face asa la mai multe persoane,este normal,aici conteaza si cat de bun este web-ul!winking.asa ca nu iti face probleme! big grin. nu este nimic rau in asta, stiu ca este enervant, dar nu merge rezolvata problema asta.

| lila_1550 a răspuns:

Dc ai cd de instalare pai poti sa dezinstalezi webul si dupa aceea sa-l instalezi din nou.dai la panou de configurare, dupa care dezinstalare programe cauti programul webului si-l stergi. apoi bagi cd de instalare a webului si urmezi instructiunile.este o optiune sa vezi daca isi revine la normal.