| rapp2020 a întrebat:

cum mi-as putea face popria mea ferma de furnici? Ca sa le vad cum fac tunele

2 răspunsuri:
| ClauditzaXx a răspuns:

ESTI NEBUN!? ok hai sa te ajutbig grin, pentru incept iei in cv de sticla (preferabil un borcan) pun nisip in el, si bagi cateva furnicibig grin si te uiti la elebig grin sau daca nu ai timp sa le studiezi u in acel moment, ia-ti telu sau alcv si filmeazalebig grin Sper ca te-am ajutat

| RedBul33 a răspuns:

Pai pui o camera de filmat unde`s multe furnici si filmezi toate miscarile lor! bft! funda!