| Belluuu a întrebat:

Buna tongue acum cateva zile m-am imprietenit cu o fata nu-i cine stie ce pretenie ii normala asa doua, trei vorbe...si as vrea sa incerc s-o cuceresc >:" cum as putea face acest lucru nu vreau linkuri (siteuri) vreau din popria voastra parere, incercare...Merci Anticipat :*!

2 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Nu mai ține mâna pe organele genitale când ești de față cu ea...

| CosminFlow a răspuns:

Frate ..Incearca sa te intalnesti mai mult cu ea! Acorda-i mai multa atentie ei. Incearca sa o faci sa randa. Iesiti in parc. Scoate-o la o inghetata / suc ceva. :] Fi tu insuti. Nu injura cand esti langa ea. Si cand vezi ca s-a apropiat de tine intreab-o daca vrea sa devina ceva mai serios! :] Sper ca te-am ajutat!