| Ramona000 a întrebat:

Salut dau funda la cine raspu primul si corect care animal este cel mai puternic animal in afara de dinozaurii

Răspuns Câştigător
| XCoryZ a răspuns:

Balena

12 răspunsuri:
| Ramona000 explică:

Tigrul bate leul

| Ramona000 explică:

Pai in primul rand am zis puternic elefantul nu e ccal bate rinocerul
dintre rinocer si balena... pai ei nu o sa se bate niciodata intre ei dar eu zic ca balena bate mai multe animale am cautat pe internet imi pare rau pentru ca n-ati primit toti funda oricum mai pun intrebari cu rapid greu si astea si primiti toti o funda daca spuneti rapid si corect

evenso
| evenso a răspuns:

Oribatid acarieni. Această creatură mică, poate rezista la o greutatea de 1180 ori mai mare decât propriul său corp.

Vezi Top 10 creaturi puternice : http://guzgan.ru/10548-top-10-creaturi-puternice-10-poze.html

| Céline7 a răspuns:

Rinocerul happy

| McCrush a răspuns:

Nu este animal dar este cel mai puternic. Microbul te poate omora

| NomGol a răspuns:

Elefantul

| AntonyoBoss a răspuns:

Rinocerul

| ElaMiha97 a răspuns:

Balena(mamifer)

| valentin111 a răspuns:

Leul ca e regele junglei. funda?

| Diego1 a răspuns:

Rinocelul nu isi pierde energia nici o data sau meduza daca o atingi mori daca nu te tratezi imediat!