| GoguStrigoi a întrebat:

De Vineri seara pe la 8:30 m-am simtit "moale". Sambata si Duminica mi-am facut baie dar am racit si azi-noapte nu am putut sa dorm din cauza nasului fiindca trebuia sa ma scol din 30 in 30 de minute ca sa-l suflu.Azi cand m-am trezit tusesc sec, si mama m-a invoit azi ca sa nu ma duc la scoala, fiindca sunt bolnav si ma simt rau. Ce activitati as putea face azi cand sunt bolnav fiindca eu nu pot sa stau locului, indiferent daca sunt racit sau sanatos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai impreuna cu noi pe tpu.bafta si insanatosire grabnica

1 răspuns:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

laughing de ce nu ai spus de la inceput ca esti racit
nu mai trebuia sa ne povestesti.
Poti sa bei mult suc sau apa si inchizi usa de la baie si sa vezi cum incepi sa topai laughing