| anonim_4396 a întrebat:

Doresc să cumpăr o zgardă antipurici pentru câinele meu, ce părere aveți, se merită s-o iau(funcționează) sau o cumpăr degeaba?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Eu am tot luat la motan si nu prea a avut efect. Sunt mai eficiente picaturile care se pun la ceafa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti un cimpanzeu. Unul cate unul o sa ii manance el.
Dar ce faci daca se umple si cimpanzeul?
Probabil o sa ai nevoie de doi cimpanzei. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cât ți-a luat să te gândești la asta?

| NoFeelings a răspuns:

Buna
Vad ca ai dat deja funda la un raspuns nefolositor,dar iti raspund si eu:
Exista fel si fel de zgarzi,dar si picaturi care se pun la ceafa care se numesc 'pipeta antipurici'.Eu iti recomand zgarda frontline, o gasesti in petshopuri, si niciodata sa nu pui si piepeta si zgarda, nu isi va face efecrul, ori una ori alta.

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Da. Sunt destul de bune. La mine au funcționat. big grin

| DianaDMDixie a răspuns:

Eu ii iau cainelui meu neostomosan, si functioneaza. In vara luase capuse, si au cazut imediat toate.