| Flory200 a întrebat:

Salut.Este adevarat ca un porcusor de guineea nu traieste multin singuratate?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Este adevarat intr-o oarecare proportie. Daca nu socializezi cu el, daca nu il scoti pe afara, daca nu se poate plimba(nu are destul spatiu), si daca nu are acces la o gradina sau la alte animale(nu neaparat porcusori de guineea).
Stiu asta pentru ca am avut si eu unul, iar daca plange fara motiv e clar ca trebuie sa socializeze(chiar si cu tine).
Bye-Bye!

| eXtreme21 a răspuns:

Buna'! Da asa este.
Sper ca am putut sa te ajut.